Altınsoylar Ne Zaman Başlayacak?

Kanal D’nin bu sezon en çok merak edilen dizilerinden biri olan Altınsoylar, daha başlamadan izleyicinin beğenisini kazanmayı başardı. Usta oyuncularla beraber genç ve başarılı oyuncuların da yer alacağı Altınsoylar dizisi, şimdiden büyük merak konusu oldu. Peki, Altınsoylar ne zaman başlayacak? Altınsoylar dizisi hangi günler yayınlanacak ve dizinin oyuncu kadrosunda kimler var? Bu soruların yanıtı, haberimizin devamında.

Altınsoylar dizisi ne zaman başlayacak? sorusu izleyici tarafından oldukça dile getirilmekte. Dizinin Ekim ayının ortasında başlayacağı söyleniyor. Şuan Altınsoylar için gün belirlemeye çalışan Kanal D ekibinin diziyi Çarşamba akşamları yayınlayacağı konuşuluyor. Altınsoylar oyuncuları arasında Cihat Tamer, Birsen Dürülü, Şebnem Bozoklu, Ünal Yeter ve Bennu Yıldırımlar gibi usta oyuncular yer alıyor. Ayrıca Ayça Ayşin Turan, Aras Aydın, Begüm Akkaya, Sami Aksu ve Burak Sevinç gibi genç oyuncuların da diziye oldukça renk katması bekleniyor.

Altınsoylar dizisi fragmanı, diziyle ilgili önemli tüyolar veriyor. Yetimhanede büyüyen ve yıllardır sıcak bir ailenin hayalini kuran Oğuz, yaşadığı olaylar neticesinde kendisini Altınsoylar ailesinin içerisinde bulur. Oldukça eğlenceli ve hareketli bir ortama sahip olan Altınsoylar, Oğuz’un ve kaçarken tanıştığı Burcu’nun hayatını baştan sona değiştirecektir. Altınsoylar dizisinin konusu, izleyici tarafından oldukça beğenilecek gibi duruyor. İşte karşınızda Altınsoylar fragmanı

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. altinsoylar-ne-zaman-baslayacak Altınsoylar Ne Zaman Başlayacak? için yorumda bulun

    Altınsoylar Ne Zaman Başlayacak? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Altınsoylar Ne Zaman Başlayacak? için ilk yorumu yapabilirsin.