Agar io özel skin kodları ve hileleri

Dünya üzerinde birden popülerliğe ulaşan ve insanların beğenisine sunulan agar.io oyunu hakkında sizlere bugün bir kaç bilgi paylaşımı yapacağız. İşte sizlere; ”Agar.io oyunu hakkında bilgiler, kodlar ve hileler.” Eğer sizde agar.io’da bir an önce büyümek istiyorsanız ve diğer rakiplerinizi yemek istiyorsanız bu konuyu kesinlikle kaçırmayın. Daha fazla uzatmayalım ve sizlere bu konu hakkında yardımcı olalım.

Agar io özel skin  kodları ve hileleri

Agar.io bir web tabanlı oyun. Bu oyun içerisinde yer alan bazı özellikler, hatalar ve buglar sayesinde kendimize kostüm alabiliyoruz veya hile yaparak diğer kullanıcıların önüne geçebiliyoruz fakat şöyle bir şey var; ”Kostüm almanız size bir fayda sağlamıyor sadece görünümüzü değiştiriyor ve diğer kullanıcılardan farklı bir şekilde görünüyorsunuz.” Diğer bir şeyse bu oyunda bilinen bir hile yok zaten oldukça kolay olan bir oyun ve bir anda büyüyüp dünya sıralamasına girebileceğiniz bir oyun. Oyun içerisinde belirli bazı taktikler sayesinde hızlı bir şekilde büyüyebilir. Daha sonrada düşmanlarınıza, rakiplerinize karşı savunma haline geçerek herkesi yiyebilirsiniz.

Oyun içerisinde yer alan W taktiği sayesinde büyüme hızınızı arttırabilirsiniz. W ile diğer oyuncular ile birlikte arkadaş olabilir böylelikle büyüme hızınızı fazlasıyla arttırabilirsiniz. W denilen olay bölünme olayı. Bölünerek diğer arkadaşınızın daha hızlı büyümesini sağlıyorsunuz daha sonrada sizin büyümenizi sağlayan arkadaşınızı siz büyütmeye başlıyorsunuz. Böylelikle oyun içerisinde ilk sıraya yerleşip diğer kişilerden daha üstün hale gelerek arkadaşınızla birlikte yenilmez hale geliyorsunuz. Agar.io bir anda parladı ve insanların beğenisini aldı. Daha sonrasında pvp serverları yani daha kolay oyunları çıktı ve insanlar onlara geçti. Tüm agar.io serüveni bittikten sonra slitter.io oyunu çıktı. Bu oyunun mantığı da aynı şekilde aslında fakat burada bir yılan ve bu yılanı büyütmeye çalışıyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. indir (3) Agar io özel skin kodları ve hileleri için yorumda bulun

    Agar io özel skin kodları ve hileleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Agar io özel skin kodları ve hileleri için ilk yorumu yapabilirsin.