İpek Tuzcuoğlu Baba Candır Dizisine Transfer Oldu

Trt 1’in en iddialı yapımlarından biri olan ‘’Baba Candır’’ yeni sezon hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor. Geçen sezon izleyicilerden tam not alan dizi, bu sezon da en çok izlenen yapımlardan biri olmaya aday. Dizi kadrosuna yeni isimlerin katılması beklenirken bu isimler arasında en büyük ilgiyi güzel oyuncu İpek Tuzcuoğlu görüyor. İpek Tuzcuoğlu, artık Baba Candır dizisinde Elif Başaran karakterine hayat verecek.

Baba Candır dizisiyle ekranlara dönmeyi planlayan İpek Tuzcuoğlu, yer aldığı tüm yapımlarda üstün rol yeteneğiyle dikkat çekiyor. Peki, İpek Tuzcuoğlu kimdir? 11 Kasım 1971’de İzmir’de dünyaya gelen Tuzcuoğlu, 1988 yılından bu yana çeşitli dizilerde ve sinema filmlerinde boy gösteriyor. Kır Çiçekleri, Hicran Yarası, Aşkın Dağlarda Gezer, Evdeki Yabancı, Ah Be İstanbul, Dürüye’ nin Güğümleri, Avrupa Avrupa ve Diğer Yarım gibi önemli yapımlarda yer alan İpek Tuzcuoğlu, en büyük ünü Asmalı Konak’ta kazandı.

Tuzcuoğlu, ayrıca Asmalı Konak: Hayat, Büyü, Şans Kapıyı Kırınca ve O… Çocukları gibi ünlü filmlerde de boy gösterdi. Baba Candır adlı dizide başarılı bir profesör doktoru canlandıracak olan İpek Tuzcuoğlu, bu rol için oldukça heyecanlı olduğunu belirtmekten geri kalmıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. ipek-tuzcuoglu-baba-candir-dizisine-transfer-oldu İpek Tuzcuoğlu Baba Candır Dizisine Transfer Oldu için yorumda bulun

    İpek Tuzcuoğlu Baba Candır Dizisine Transfer Oldu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İpek Tuzcuoğlu Baba Candır Dizisine Transfer Oldu için ilk yorumu yapabilirsin.