Snapchat Ödül Dolabı

Snapchat Ödül Dolabı

Snapchat Ödül Dolabı

            Teknoloji dünyasının tek yenilikleri yeni nesil cihazlar olmuyor artık. Yeni nesil cihazların içinde kendi neslini yaratan uygulamalar da oldukça önemli bir hale gelmeye başladı. Bunların başında örnek olarak verebileceğimiz bir yazılım var ve son dönemde oldukça hızlı bir şekilde yükseliş gösteren SnapChat uygulaması var. İsterseniz öncelikle uygulamanın tanıtımından başlayalım ve ne olduğu sorusuna değinelim.

Snapchat Nedir? Ne İşe Yarar?

            Snapchat uygulaması, kullanıcıların fotoğraf ve video çekebildikleri, bunların üzerine küçük notlar ekleme şansı olan ve tüm bunları istediği bir süre zarfında paylaştıkları (1-10 sn.) bir sosyal mesajlaşma ve fotoğraf platformudur.En önemli özelliklerinden olan bu süre ayarı, ayarladığınız saniye kadar görüp fotoğrafın silinmesidir. Bu süre ayarı sadece özel mesajlaşmalarda olur. Hikâye yani kendi profilinizde paylaştığınızda 24 saat içinde siz silmedikçe silinmez. Sadece 24 saniye sonra silinir.  Gönderdiğiniz fotoğraf ve ya videoyu alan arkadaşınız, ekranına tıklayarak açar ve süre bitince ekran kapanır. Eğer fotoğrafları tekrar görmek isterseniz ekran görüntüsü alabilirsiniz. Fakat ekran görüntüsü aldığınızı gönderen kişiye bildiriyor. Bu sayede ister ekran görüntüsü konusunda uyarı gönderebiliyorsunuz, isterseniz de o kişileri engelleyebiliyorsunuz. Tabi tercih sizin.

Şimdi gelelim ödül dolabına ;

Snapchat Ödül Dolabı

Ödül dolabı, genel anlamı itibariyle snapchat kullanıcılarının programı kullanarak kazandıkları artıları sağlayan bir dolaptır. Yani aktif kullanım arttıkça kazanılan puan gibi düşünebilirsiniz bunu. Her ödül yeni bir özelliğin kapısını açıyor bir yerde. Durum aynen bu şekilde arkadaşlar. Snapchat ödülleri için görsellerimizi inceleyebilirsiniz.

Yapacağınız çalışmalar, çekeceğiniz fotoğraflar ve filtreler ile özel bir mesajlaşma uygulaması olarak ön plana çıkarılan Snapchat, pek çok kişi için çok kolay ve pratik bir kullanım alanı oluşturacak. Hemen indirebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YENİ
  • YORUM